Week-end у Вінниці

dsc_3867 10 вересня випало на вихідні дні, тому щоб не провести їх банально на дачі скатались до Вінниці,
подивитись так звані фонтани Рошен. Попередньо замовив номер у Churchill Inn через Booking.com. Відверто кажучи готельчик дуже й дуже сподобався. За всіма показниками, навіть якщо б й захотілося до чого придратися — ну просто немає. І оцінка у
букінгу — тому зайве підтвердження. Дорога була абсолютно ненапряжною, що туди, що на зворотньому шляху — 3 з невеличким години від старту до фінішу. З погодою повезло — всі вихідні було сонячно.

Суботу зранку погуляли містом, дитина поскакала на майданчику що біля фонтанів. На обід до готелю, перекус, тиха година, а навечір на виставу. Маю сказати фонтани — дуже сподобались, всю годину що ми дивились це дійство, це мегапозитив :)) Перед виставою — коли вийшли такі собі з готельчику, сідаємо у машину, кажу та це ж не свято якесь, це ж звичайна субота, не може бути там все зайнято. Сядем собі десь на лавочках та подвимся. Ага 🙂 Приїхали десь у 19.30, вистава починається у 21.00. Всі місця на лавочках були зайняті :)) Недовго думаючи ми сіли у перші ряди перед фонтанами — тобто прям на асфальт, ноги звішали у Південний Буг, ото так і сиділи собі чекали. Спочатку я думав що це недуже комільфо, але потім коли побачив що ближче до 21.00 зайнято геть усе, не тільки наш імпровізований перший ряд, а й за нами другий та третій, з малечами на руках… то зрозумів, свято не свято, але аншлаг. Дивно, чи воно там так кожної суботи-неділі?

Як варіант провести вихідні, дуже й дуже.

Фотки.

Запись опубликована в рубрике Новини. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *